SDE0805A-121K
Bourns Inc.
Prodotto No:
SDE0805A-121K
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 120UH 1A 470 MOHM SMD
In magazzino : 2978
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 470mOhm Max
Inductance 120 µH
Series SDE0805A
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7.7MHz