SDE0805A-181K
Bourns Inc.
Prodotto No:
SDE0805A-181K
Descrizione:
FIXED IND 180UH 850MA 710MOHM SM
In magazzino : 7738
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 650mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 710mOhm Max
Inductance 180 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 6.2MHz