SDE0805A-330M
Bourns Inc.
Prodotto No:
SDE0805A-330M
Descrizione:
FIXED IND 33UH 2A 130 MOHM SMD
In magazzino : 5956
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 13.2MHz