SDI24-9-U2-P5
CUI Inc.
Prodotto No:
SDI24-9-U2-P5
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 23W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Series SDI24-U (24W)
Power (Watts) 23 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized Europe
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 9V
Standard Number C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC