SDN10-24-100C
SolaHD
Prodotto No:
SDN10-24-100C
Produttore:
SolaHD
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
In magazzino : 84
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DC Voltage - Input (Max) 375V
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
AC Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) 90V
Efficiency 90%
Mfr SolaHD
Features Adjustable Output, IP20, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC or DC
Applications Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cULus, cURus, EAC
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 4.36" L x 2.36" W x 4.85" H (110.7mm x 59.9mm x 123.2mm)
Number of Outputs 1
Series SDN-C
Power (Watts) 240W