SDR0302-471KL
Bourns Inc.
Prodotto No:
SDR0302-471KL
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 470UH 105MA 14.3OHM SM
In magazzino : 5639
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 130mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 42 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 105 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 14.3Ohm Max
Inductance 470 µH
Series SDR0302
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 5MHz