SDR0403-1R0ML
Bourns Inc.
Prodotto No:
SDR0403-1R0ML
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 1UH 3.8A 33 MOHM SMD
In magazzino : 15191
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.5A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 28 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 33mOhm Max
Inductance 1 µH
Series SDR0403
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 150MHz