SDR2207-3R3ML
Bourns Inc.
Prodotto No:
SDR2207-3R3ML
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 9A 7.8 MOHM SMD
In magazzino : 281
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 17A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 38 @ 3MHz
Height - Seated (Max) 0.307" (7.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.866" L x 0.591" W (22.00mm x 15.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.8mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series SDR2207
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 39MHz