Casa / Resonators / SDR433M920S012
minImg
SDR433M920S012
NextGen Components
Prodotto No:
SDR433M920S012
Produttore:
NextGen Components
Descrizione:
433.92MHz SAW Res. +/-75KHz 6P 3
Guida per l'utente
Frequency Tolerance ±75kHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Series SDR
Type SAW
Package / Case 6-SMD, No Lead
Mfr NextGen Components
Frequency 433.92 MHz
Height 0.049" (1.25mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms