SDS680R-822M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
SDS680R-822M
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 8.2UH 1.1A 0.07OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 70mOhm Max
Inductance 8.2 µH
Series SDS680R
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 42MHz