Casa / TVS Diodes / SDT23C24L02-AT
minImg
SDT23C24L02-AT
YAGEO
Prodotto No:
SDT23C24L02-AT
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
SOT-23
Descrizione:
TVS DIODE 24VWM 52VC SOT23
In magazzino : 2920
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 2
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 40pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 26.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 52V
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V (Max)