SDTC39G2W
ChromeLED
Prodotto No:
SDTC39G2W
Produttore:
ChromeLED
Descrizione:
DISPLAY 7SEG 0.39" TRI GRN 12SMD
Guida per l'utente
Color Green
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.512" H x 1.169" W x 0.148" D (13.00mm x 29.70mm x 3.75mm)
Millicandela Rating 25mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 70mW
Common Pin Common Cathode
Package / Case 12-SMD, No Lead
Number of Characters 3
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.39" (10.00mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V