Casa / Varistors, MOVs / SDV1608A140C121NPTF
minImg
SDV1608A140C121NPTF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
SDV1608A140C121NPTF
Descrizione:
VARISTOR 22V 20A 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 16 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 19 V
Varistor Voltage (Max) 22 V
Series SDV
Energy 0.05J
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Maximum AC Volts 10 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 14 V
Current - Surge 20 A