SE125PFR-TR10
Panduit Corp
Prodotto No:
SE125PFR-TR10
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
EXPAND SLEEVE 1.25" X 200' WHT
Guida per l'utente
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Color White
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Liquid Protection -
Material Flammability Rating UL VW-1
Product Status Obsolete
Type Attributes Expandable
Series Pan-Wrap™ SE
Type Sleeve
Length 200' (60.96m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.250" (31.75mm)
Environment Protection UV Resistant
Mfr Panduit Corp
Diameter - Outside, Non-Expanded -
Abrasion Protection Abrasion Resistant
Diameter - Inside, Expanded 1.500" (38.10mm)