SE15MOWTY
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
SE15MOWTY
Descrizione:
STANDARD MOTOR 3528 RPM 12V
Guida per l'utente
Torque - Rated (oz-in / mNm) 0.283 / 2
Operating Temperature -
Diameter - Shaft 0.079" (2.00mm)
Termination Style Solder Tab
Approval Agency -
Encoder Type -
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing 0.512" (13.00mm)
Weight 0.06 lb (27.22 g)
Length - Shaft and Bearing 0.461" (11.70mm)