SE25PS-TR0
Panduit Corp
Prodotto No:
SE25PS-TR0
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
EXPAND SLEEVING 1/4" X 200' BLK
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Color Black
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Liquid Protection -
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Type Attributes Expandable
Series Pan-Wrap™ SE
Type Sleeve
Length 200' (60.96m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.250" (6.35mm)
Environment Protection UV Resistant
Mfr Panduit Corp
Diameter - Outside, Non-Expanded -
Abrasion Protection Abrasion Resistant
Diameter - Inside, Expanded 0.375" (9.52mm)
Wall Thickness 0.025" (0.64mm)