SEE75N2-19.0
Sanken Electric USA Inc.
Prodotto No:
SEE75N2-19.0
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 75W
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector -
Approval Agency cULus, PSE
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 3.46" L x 1.54" W x 1.06" H (88.0mm x 39.0mm x 27.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 3.95A
Series SEE75 (75W)
Power (Watts) 75 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency 86%
Voltage - Output 19V
Mfr Sanken Electric USA Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC