SF4B-A40-01(V2)
Panasonic Industrial Automation Sales
Prodotto No:
SF4B-A40-01(V2)
Descrizione:
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 45MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Range 0.3m ~ 7.0m
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 1590mm
Detection Capability 45mm
Product Status Obsolete
Series SF4B
Beam Pitch 40mm
Voltage - Supply 24VDC