SFJEC3K00101MC0
Knowles Syfer
Prodotto No:
SFJEC3K00101MC0
Produttore:
Knowles Syfer
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 100PF 3KV AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 4dB @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Thread Size 1/4-28
Mounting Type -
Size / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Height (Max) -
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SFJE
Package / Case Axial, Bushing
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 100 pF
Package Bulk
Current 15 A