SFJEC5000103MX0
Knowles Syfer
Prodotto No:
SFJEC5000103MX0
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500V
Thread Size 1/4-28
Mounting Type -
Size / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Temperature Coefficient X7R
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 10000 pF
Package Bulk
Current 15 A