SFJEC5000224MX0
Knowles Syfer
Prodotto No:
SFJEC5000224MX0
Produttore:
Knowles Syfer
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 0.22UF 500V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 62dB @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500V
Thread Size 1/4-28
Mounting Type -
Size / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Temperature Coefficient X7R
Height (Max) -
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SFJE
Package / Case Axial, Bushing
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 0.22 µF
Package Bulk
Current 15 A