SFR2500001000FA500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
SFR2500001000FA500
Descrizione:
RES 100 OHM 0.4W 1% AXIAL
In magazzino : 32795
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 Ohms
Series SFR25
Power (Watts) 0.4W