SFR2500004539FR500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
SFR2500004539FR500
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 45.3 OHM 0.4W 1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 45.3 Ohms
Series SFR25
Power (Watts) 0.4W