SG070340K-30
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
SG070340K-30
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
.070"H X .340"W X 30"L--KNIFE ED
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Knife
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 30.000" (762.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating -
Height 0.070" (1.78mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.340" (8.64mm)