SG106445K-24
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
SG106445K-24
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
.106"H X .445"W X 24"L--KNIFE ED
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Knife
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 24.000" (609.60mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating -
Height 0.160" (4.06mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.445" (11.30mm)