SG731JTTD122M
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG731JTTD122M
Descrizione:
RES 1.2K OHM 20% 1/10W 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.2 kOhms
Series SG73
Power (Watts) 0.1W, 1/10W