SG732BTTD2R2M
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG732BTTD2R2M
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES 2.2 OHM 20% 1/3W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 Ohms
Series SG73
Power (Watts) 0.333W, 1/3W