SG733ATTE273K
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG733ATTE273K
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 27K OHM 10% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 27 kOhms
Series SG73
Power (Watts) 1W