SG73P1JTTD2153F
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG73P1JTTD2153F
Descrizione:
RES 215K OHM 1% 1/3W 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 215 kOhms
Series SG73P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W