SG73P2BRTTD4302D
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG73P2BRTTD4302D
Descrizione:
RES 43K OHM 0.5% 3/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 43 kOhms
Series SG73P-RT
Power (Watts) 0.75W, 3/4W