SG73P2BTTD4223D
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG73P2BTTD4223D
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES 422K OHM 0.5% 3/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 422 kOhms
Series SG73P
Power (Watts) 0.75W, 3/4W