SG73P2BTTD432G
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG73P2BTTD432G
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES 4.3K OHM 2% 3/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.3 kOhms
Series SG73P
Power (Watts) 0.75W, 3/4W