SG73P2E1RTTD2801D
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG73P2E1RTTD2801D
Pacchetto:
1210
Descrizione:
RES 2.8K OHM 0.5% 1W 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.8 kOhms
Series SG73P-RT
Power (Watts) 1W