SG73S1ERTTP112J
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG73S1ERTTP112J
Pacchetto:
0402
Descrizione:
RES 1.1K OHM 5% 1/8W 0402
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 1.1 kOhms
Series SG73S-RT
Power (Watts) 0.125W, 1/8W