SG73W2HTTE331M
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SG73W2HTTE331M
Pacchetto:
2010
Descrizione:
RES 330 OHM 20% 3/4W 2010
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series SG73
Power (Watts) 0.75W, 3/4W