SHLP-22V-S-B
JST Sales America Inc.
Prodotto No:
SHLP-22V-S-B
Descrizione:
CONN RCPT HSG 22POS 1.00MM
In magazzino : 883
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Number of Rows 1
Number of Positions 22
Color Natural
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series SHL
Note Contacts Not Included
Mfr JST Sales America Inc.
Pitch 0.039" (1.00mm)