SI-B8R101560US
Samsung Semiconductor, Inc.
Prodotto No:
SI-B8R101560US
Descrizione:
LED ENG LT-Q562A LNR STRP 5000K
In magazzino : 214
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle -
Color White, Cool
Current - Test 450mA
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 560.00mm L x 18.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 203 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 2000lm (Typ)
Series LT-Q562A
Temperature - Test 40°C
Type LED Engine
Mfr Samsung Semiconductor, Inc.
Height 5.80mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 21.9V