SIL30C-12SADJ-V
Artesyn Embedded Power
Prodotto No:
SIL30C-12SADJ-V
Descrizione:
DC DC CONVERTER 0.9-5V 150W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 80°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.8V
Voltage - Output 1 0.9 ~ 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.40" L x 0.52" W x 1.25" H (61.0mm x 13.2mm x 31.8mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 30A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 10.2V
Series SIL30C (150W)
Power (Watts) 150 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 24-SIP Module, 23 Leads
Efficiency 91%