Casa / Oscillators / SIT1602AC-22-33E-25.000000
minImg
SIT1602AC-22-33E-25.000000
SiTime
Prodotto No:
SIT1602AC-22-33E-25.000000
Descrizione:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz