Casa / Oscillators / SIT1602ACF22-25E-50.000000
minImg
SIT1602ACF22-25E-50.000000
SiTime
Prodotto No:
SIT1602ACF22-25E-50.000000
Descrizione:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator MEMS
Frequency 50 MHz