Casa / Oscillators / SIT1602AIL83-33E-50.000000
minImg
SIT1602AIL83-33E-50.000000
SiTime
Prodotto No:
SIT1602AIL83-33E-50.000000
Descrizione:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 50 MHz