Casa / Oscillators / SIT1618AA-23-33E-8.000000
minImg
SIT1618AA-23-33E-8.000000
SiTime
Prodotto No:
SIT1618AA-23-33E-8.000000
Descrizione:
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4.7mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT1618
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS, LVTTL
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 8 MHz