Casa / Oscillators / SIT8924AA-23-33E-68.000000
minImg
SIT8924AA-23-33E-68.000000
SiTime
Prodotto No:
SIT8924AA-23-33E-68.000000
Descrizione:
MEMS OSC XO 68.0000MHZ LVCMOS LV
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4.8mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series SiT8924
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 68 MHz