SJD12A70L01
YAGEO
Prodotto No:
SJD12A70L01
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
SOD-123S
Descrizione:
TVS ESD, SOD-123S, 70V, 113V, RE
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123S
Series SJD12A(C)XXXL01
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Package / Case DO-219AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V