SJPZ-N33V
Sanken Electric USA Inc.
Prodotto No:
SJPZ-N33V
Pacchetto:
SJP
Descrizione:
DIODE ZENER 33V 2W SJP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 31V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 500W