SKY65126-21
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
SKY65126-21
Pacchetto:
20-MCM (6x6)
Descrizione:
IC AMP CDMA 800MHZ-900MHZ 20MCM
Guida per l'utente
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 650mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 20-MCM (6x6)
Series -
Package / Case 20-LQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 5V
Test Frequency 850MHz
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 800MHz ~ 900MHz