SKY72300-21
Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
SKY72300-21
Pacchetto:
28-TSSOP-EP
Descrizione:
IC FRACT N SYNTH 28TSSOP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 2:2
Differential - Input:Output Yes/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 28-TSSOP-EP
PLL Yes
Series -
Input Clock, Crystal
Type Fractional N Synthesizer
Package / Case 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.3V
Output Clock, Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 2.1GHz