SLCS-250-3-01
Essentra Components
Prodotto No:
SLCS-250-3-01
Descrizione:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
In magazzino : 343
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Color Natural
Panel Hole Size 0.187" (4.75mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Arrowhead, Winged
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Type Attributes Locking, Round, Standoff
Screw Size -
Series Richco
Type Clip, Wire Saddle
Panel Thickness 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm)
Length -
Mfr Essentra Components
Height 0.718" (18.24mm)
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 0.250" (6.35mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.188" (4.78mm)