SLD33A-BP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
SLD33A-BP
Pacchetto:
R-6
Descrizione:
Interface
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 112A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 36.7V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 6000W (6kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 33V