SLD5S24A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
SLD5S24A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
SMTO-263
Descrizione:
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMTO-263
In magazzino : 997
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 500
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 93A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 26.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3600W (3.6kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMTO-263
Series Automotive, AEC-Q101, SLD5S
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Package / Case Nonstandard SMD
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V